درباره ما

درباره شرکت مهندسان مشاور بهراد

شركت بهراد در سال 1369 با تمركز بر روي طراحي و ساخت سيستم‌هاي برق اضطـراري بدون وقفـه (UPS)، فعاليت خود را آغاز نمود. در سـال 1372 شاخــه مطالعـات سيستـم قدرت با همـكاري در پروژه مطالعات شبكـه الكتريكي كارخانه ذوب آهن اصفهـان (سـال 73-72) تشكيل گرديد. و از جمله فعاليت‌هاي مهم اين شركت در سال‌های نخست فعالیت همكـاری در پروژه مطالعات شبكـه الكتريكي مجتمـع فـولاد مباركـه (سال های 77-75)، مطالعـات شبكـه الكتريكـي فـولاد ميبد (83-82) قابل ذكر مي باشد.
در سال 1382 موفق به اخذ گواهينامه در خصوص رعايت استانداردهاي كيفيت برق از سازمان مديريت توليد و انتقال نيروي برق ايران (توانير) گرديد.
در سال 1384 موفق به اخذ گواهينامه در خصوص خدمات انرژي با زمينه كيفيت توان و مديريت مصرف برق از سازمان بهره وري انرژي ايران (سابا) گرديد. (ESCO)
در سال 1385 موفق به اخذ گواهينامه صلاحيت خدمات مشاوره (رتبه‌بندي) گروه انرژي تخصص توليد، توزيع و انتقال نيرو از سازمان مديريت و برنامه ريزي گرديد.
اين شركت با بهره گيري از كادر مجرب و متخصص و با در اختيار داشتن دستگاه‌هاي پيشرفته تحليلگر توان و نرم افزارهاي تخصصي پيشرفته، موفق به انجام پروژه‌هاي متعدد در زمينه مطالعات شبكه‌هاي الكتريكي و ارزيابي كيفيت توان با صنايع و شركت‌هاي برق منطقه‌اي از جمله، برق منطقه‌اي خراسان، اصفهان، خوزستان، فارس، سيستان و بلوچستان، كرمان، غرب، باختر و شركت توزيع برق اردبيل شده است.
در زمینه طراحی و ساخت ادوات الکترونیک قدرت، این شرکت پس از طراحی و ساخت سیستم‌های برق اضطراری بدون وقفه(UPS)،‌ پروژه‌های متعددی را انجام داده است که از جمله می‌توان به طراحی و ساخت منبع تغذیه 3000 آمپری، ثبات پارامترهای الکتریکی سیستم قدرت، سانتریفیوژ معدن شن و ماسه، اینورتر 25 KVA و مدار شارژر اتوبوس هیبرید اشاره کرد.
این شرکت از سال 1391 اقدام به طراحی و ساخت کوره‌های القایی در توان کمتر از 1 مگاوات کرده است که از جمله مصارف آن می‌توان به ذوب، سخت‌کاری، آبکاری، روکش و ... قطعات فلزی فولادی، چدن و مس اشاره کرد. تمامی کوره‌های القایی ساخت این شرکت دارای یک سال ضمانت تعمیر و 5 سال ضمانت تأمین قطعات است.

مشتریان مهندسان مشاور بهراد

مشتریان هر شرکت در اصل شرکای تجاری آن شرکت هستند

پست الکترونیکی

i n f o @ b e h r a d - c o . c o m

تلفن ما

031-32332577 ، 031-32332766
031-32332485

نشانی ما

اصفهان ، خیابان شمس آبادی ، چهارراه طیب ، کوی سرلت ، ساختمان بهراد ، پلاک 32