الکترونیک قدرت

الکترونیک قدرت

در سالیان اخیر، استفاده از ادوات الکترونیک قدرت رو به افزایش است، به طوری که این تجهیزات مورد استفاده روزمره تمامی افراد است. از جمله این تجهیزات در توان های کمتر از 5 کیلووات می توان به مدارهای شارژر باتری، منابع تغذیه بدون وقفه (UPS)، اینورترها و مدارهای درایو وسایل برقی از جمله یخچال، لباس شویی، کولر و ... اشاره کرد.

استفاده از تجهیزات الکترونیک قدرت در توان های بالا در شبکه قدرت رو به افزایش است. این تجهیزات شامل اینورترهای نیروگاه های خورشیدی و بادی، جبران کننده توان راکتیو (SVC و STATCOM)، مبدل های پرقدرت برای تبدیل سطح ولتاژ یا ولتاژ DC/AC، کوره های قوس و القایی و مدارهای شارژر ماشین های برقی است. 

شرکت بهراد با سابقه طلایی در زمینه طراحی و ساخت اداوات الکترونیک قدرت، هم اکنون مفتخر به تولید کوره های القایی کمتر از 1 مگاوات است که برای مواردی همچون ذوب، سخت کاری، آبکاری و ... فلزاتی همچون فولاد، چدن و مس مورد استفاده قرار می گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کوره های القایی ساخت این شرکت اینجا کلیک کنید.

همچنین این شرکت پروژه هایی را برای طراحی و ساخت ادوات الکترونیک قدرت انجام داده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد پروژه های انجام شده در زمینه الکترونیک قدرت اینجا کلیک کنید.

مشتریان مهندسان مشاور بهراد

مشتریان هر شرکت در اصل شرکای تجاری آن شرکت هستند

پست الکترونیکی

i n f o @ b e h r a d - c o . c o m

تلفن ما

031-32332577 ، 031-32332766
031-32332485

نشانی ما

اصفهان ، خیابان شمس آبادی ، چهارراه طیب ، کوی سرلت ، ساختمان بهراد ، پلاک 32